Punkty informacyjne ARiMR

Od dzisiaj, tj. 1 września w każdy Biurze Powiatowym i Oddziałach Regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zostały uruchomione specjalne punkty informacyjne . Ich podstawowym zadaniem będzie udzielanie rolnikom pełnej i rzetelnej informacji o obecnie wdrażanych instrumentach wsparcia, oferowanych przez ARiMR, m.in. takich jak: płatności bezpośrednie, PROW na lata 2014-2020, Program Operacyjny “Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020, pomoc krajowa i inne.

W ten sposób chcemy ułatwić naszym rolnikom, przedsiębiorcom oraz przetwórcom i innym osobom zainteresowanym pomocą, dostęp do informacji o ofercie wsparcia realizowanego przez ARiMR, a także promować poszczególne formy tej pomocy. Dzięki punktom informacyjnym chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom  tym wszystkim, którzy potrzebują rzetelnej i jasnej informacji o kolejnych działaniach  uruchamianych w ramach PROW 2014-2020 oraz innych zadaniach związanych z obecną perspektywą finansową – informuje Biuro Prasowe ARiMR.

Punkty informacyjne są jednolicie oznakowane i łatwo dostępne dla beneficjentów.  Jak zapowiada ARiMR będą one otwarte w godzinach urzędowania Agencji. Do kontaktu bezpośredniego z osobami odwiedzającymi te punkty została wyznaczona i przeszkolona kadra pracowników, posiadająca szeroką wiedzę i doświadczenie na temat wdrażanych programów.

Źródło: ARiMR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności