Puchar dla KRUKOWIAKA w Zarzeczewie

Po raz kolejny Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK znalazła się w gronie nagrodzonych podczas corocznych Dni Otwartych Drzwi organizowanych przez ODR Zarzeczewo. Tym razem otrzymała drugą nagrodę w konkursie Hit wystawy i Puchar Prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Rolniczej za Komputer sterujący z GPS BRAVO 400S z systemem SeleTRON stosowany w opryskiwaczach KRUKOWIAK.

To już kolejne wyróżnienie, które Firma otrzymała za ten system, cieszący się dużym zainteresowaniem rolników, którzy są świadomi tego, że większy wydatek związany z zakupem SeleTRONA opłaci się w przyszłości dzięki zwiększeniu precyzji wykonywanych zabiegów oraz łatwiejszemu ich przeprowadzaniu.
Komputer sterujący z GPS BRAVO 400S z systemem SeleTRON to pierwszy w Polsce w pełni funkcjonalny i sprawdzony system automatycznego włączania i wyłączania pojedynczych głowic rozpylaczy w oparciu o sygnał GPS – System SeleTRON wraz z komputerem sterującym BRAVO 400S, który może także służyć jako uniwersalna nawigacja rolnicza. 

Gratulujemy Firmie KRUKOWIAK!
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności