fbpx
Strona głównaPozostałePrzygotuj swój ogród do zimy - Piły proste Ferm

Przygotuj swój ogród do zimy – Piły proste Ferm

By nasz ogród na wiosnę ponownie rozkwitł feerią barw, musimy przygotować go do zimnych miesięcy. Drzewa i krzewy wymagają przycinania, a tylko użycie odpowiednich narzędzi gwarantuje nam, że zrobimy to fachowo. Piły proste marki Ferm to szybki, łatwy i tani sposób na porządki w ogrodzie.

Model FRS 710 to piła napędzana silnikiem komutatorowym o mocy 710W. Posiada ona płynną regulacje obrotów silnika w zakresie 600-2.500/min, co pozwala na dostosowanie parametrów do twardości przecinanego materiału.
Nowością w ofercie Proma Polska jest mocniejszy model Piły prostej – FRS 800K charakteryzujący się lepszymi parametrami cięcia. Można nią przecinać drewno i tworzywa sztuczne do 150mm, a także stal do 3mm. Urządzenie wyposażone w silnik komutatorowy o mocy 800W z płynna regulacja obrotów w zakresie 600-2500/min. W obu modelach występuje duży skok brzeszczotu (30mm), co przy cięciu drewna ma duże znaczenie. Piły dostarczane są w poręcznej walizce z kluczem i dwoma brzeszczotami. Co ważniejsze, znormalizowany system mocowania narzędzi pozwala na zastosowanie szerokiej gamy brzeszczotów dostępnych na rynku.

Piły proste Ferm to narzędzia wszechstronne, można nimi ciąć zarówno detale o przekroju okrągłym jak i powierzchnie płaskie. W tym drugim przypadku można używać ich jako wyrzynarki do skomplikowanych kształtów. Piłą tą można także ciąć w miejscach, do których jest dostęp tylko z jednej strony np. korzenie lub gałęzie z drzewa sąsiada. Idealna do cięcia drewna, metalu oraz wszelkiego typu pracach ciesielskich. Przewagą pił prostych nad szlifierkami kątowymi jest fakt, że nie iskrzą one podczas cięcia.

Cena katalogowa narzędzi: FRS-710 – 293 zł brutto, FRS-800K – 349 zł brutto

E.C.H.O Communications

Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi. Pełna oferta Proma Polska sp. z o.o. to blisko 1 500 produktów. N

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.