fbpx
Strona głównaFilmy i firmyPrzyczepy rotorowe Schuitemaker Rapide. Dlaczego są wyjątkowe?

Przyczepy rotorowe Schuitemaker Rapide. Dlaczego są wyjątkowe?

Ze względu na zastosowane rozwiązania techniczne przyczepy rotorowe Schuitemaker Rapide należą do maszyn wyjątkowych. O rozwiązaniach tych rozmawialiśmy z Mateuszem Wężykiem, specjalistą ds. produktu w firmie Agrihandler.

Wleczony podbieracz, szeroki kanał przepływu masy, amortyzowany dyszel czy skrętna oś; to tylko niektóre rozwiązania zastosowane w przyczepach Rapide. Dzięki nim maszyny holenderskiego producenta bardzo dobrze kopiują teren, ale są też bezpieczne podczas wjeżdżania na pryzmę. Ponadto wleczony podbieracz po złożeniu w niewielkim tylko stopniu ogranicza prześwit przyczepy, dzięki czemu sprawdzi się ona doskonale nie tylko jako przyczepa rotorowa, ale także transportowa, np. podczas zwożenia zielonki z kukurydzy.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.