Przyczepy i samochody na przetargach Agencji Mienia Wojskowego

fot. AMW

Tym razem przyglądamy się ofertom przetargowym Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu i w Lublinie. Można tam znaleźć oferty interesujące także w kontekście zastosowań rolniczych.

Zacznijmy od oferty lubelskiego Oddziału AMW. Tam przetarg ogłoszony jest na 2 czerwca na godz. 13. A tam m.in. przyczepa o ładowności 3,5t wyprodukowana w 1988:

Przyczepa oferowana jest z wyposażeniem, w skład którego wchodzą m.in. metalowe zbiorniki. Cena wywoławcza to 10 tys. zł, fot. AMW

Lubelski Oddział AMW oferuje jeszcze dwie tego typu przyczepy, również z częściowym wyposażeniem, wyprodukowane w 1987 roku. Ich ceny wywoławcze to również 10 tys. zł:

Taka przyczepa wyceniana jest na 10 tys. zł, fot. AMW

W ofercie lubelskiego oddziału AMW znajdziemy też większe przyczepy, jak P-4 o ładowności 11,5 tony:

Przyczepę P-4 wyceniono na 9 tys. zł, fot. AMW

Są też jednak mniejsze, jak ta przyczepa warsztatu B1/SAM z częściowym wyposażeniem, która została wystawiona za 4 tys. zł:

Przyczepa ma ładowność 1,5 tony, fot. AMW

Jeżeli ktoś potrzebuje samochodu o przyzwoitych właściwościach terenowych, może zainteresować się Honkerem 2324 z 1998 roku. Samochód wyceniono na 8 tys. zł:

Honkera wyposażono m.in. w wyciągarkę, fot. AMW

Lubelski Oddział AMW ma do sprzedania również samochód transportowy Fiat Ducato z dwulitrowym turbodieslem. Cena za wóz wyprodukowany w 2002 roku to 5 tys. zł:

Fiat Ducato oferowany przez lubelski oddział AMW

Znajdzie się też osobówka:

Pochodzącego z 2002 roku Opla Astrę wyceniono na 2,5 tys. zł

W przetargu weźmie udział także Passat z niezawodnym i dynamicznym benzynowym silnikiem 1.8T:

Cena wywoławcza Passata z 2002 roku to 6 tys. zł, fot. AMW

To tylko niektóre oferty lubelskiego Oddziału AMW; poza wymienionymi wyżej można znaleźć m.in. samochody marki Lublin (od 1,9 tys. zł), odzież, drewno z wycinki czy różnego rodzaju narzędzia.

Z kolei 31 maja o godz. 11.30 będzie miał miejsce finał przetargu OR we Wrocławiu. W ofercie wrocławskiego Oddziału AMW znajdują się m.in. samochody Lublin, drewno z wycinki, przyczepy o ładowności 1,5 t czy agregaty prądotwórcze, jak np. ten z silnikiem Yamahy:

Zespół prądotwórczy Yamaha EDA5000E (3,9 kW, 230 V, 50 Hz) wyceniono na 1000 zł

Szczegółowe oferty i informacje na temat przetargów dostępne są na stronie www.amw.com.pl.

7 KOMENTARZE

  1. “o przyzwoitych właściwościach terenowych, może zainteresować się Honkerem 2324 z 1998 roku” No to poszliście po bandzie :) to taka sama terenówka jak toyota crv

  2. Dzień Dobry interesuje mnie auto z wciągarka oraz agregat jak można zrealizować zakupy Pozdrawiam serdecznie Marek Zamorski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności