fbpx
Strona głównaPrawo i finansePrzewóz towarów i zwierząt podlegających nadzorowi Inspekcji Weterynaryjnej nie jest ograniczony

Przewóz towarów i zwierząt podlegających nadzorowi Inspekcji Weterynaryjnej nie jest ograniczony

Z dniem 15 marca 2020 r. na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, przywrócona została kontrola graniczna na granicy wewnętrznej UE. Wprowadzone zostały ograniczenia w ruchu granicznym.

– Zgodnie z informacjami znajdującymi się na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji obostrzenia te nie dotyczą osób, w tym cudzoziemców, wykonujących zawodowo transport towarowy, którzy prowadzą środek transportu służący do przewozu towarów.

– W związku z powyższym, przywóz oraz tranzyt towarów, w tym zwierząt, podlegających nadzorowi Inspekcji Weterynaryjnej nie jest na razie ograniczony – informuje Główny Inspektorat Weterynarii.

Źródło: GIW

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.