Przegląd ofert z przetargów Agencji Mienia Wojskowego. Wśród nich przyczepy i Ursus C-360

Ursus C-360 wystawiony do sprzedaży przez Agencję Mienia Wojskowego we Wrocławiu
Ursus C-360 wystawiony do sprzedaży przez Agencję Mienia Wojskowego we Wrocławiu

Co jakiś czas oddziały Agencji Mienia Wojskowego organizują przetargi na różnego rodzaju sprzęt. Dzisiaj przyglądamy się aktualnej ofercie AMW, zwracając szczególną uwagę na oferty interesujące w kontekście zastosowań rolniczych. Szczególnie ciekawe wydają się być oferty przyczep i Ursusa C-360.

Jedną z ciekawszych są oferowane przez bydgoski oddział AMW przyczepy P-4 o ładowności 11,5 t. wyposażone w stelaże i plandeki. Wszystkie 4 oferowane egzemplarze zostały wystawione w cenie wywoławczej 8 tys. zł.

AMW w Bydgoszczy ma również do zaoferowania dwie przyczepy D-83 o ładowności 10 t. Jedna z nich jest wyposażona w stelaż z plandeką, druga – nie. Te z kolei wystawiono za odpowiednio 6,5 i 8 tys. zł.

Przyczepę D-83 ze stelażem i plandeką wystawiono za 6,5 tys. zł…
…zaś otwartą za 8 tys. zł

A gdyby ktoś chciał się rozerwać, proszę bardzo, stół bilardowy czeka z niecierpliwością na nowego właściciela:

Cena wywoławcza? 200 zł

Jeżeli ktoś szuka solidnej pilarki, także znajdzie ją w oddziale AMW w Bydgoszczy. Ten model PTG-4 wyprodukowano w 1964 roku:

Pilarkę wystawiono za 1500 zł

Pompa paliwowa przyda się wszędzie tam, gdzie jest paliwo. Kilka sztuk pomp S-81 wystawiono po 500 zł, jednak w przetargu weźmie udział kilka modeli w różnych cenach.

Pompy paliwowe S-81

Wymienione oferty ważne są do 26 marca.

Teraz przechodzimy do oferty wrocławskiego oddziału AMW, a tam m.in. zupełnie nowe buty gumowe w rozmiarach od 39,5 do 42 w łącznej liczbie 145 sztuk za 1200 zł:

145 par gumowców w cenie wywoławczej 1200 zł

A także m.in. migomat Einhell SGA 145 Turbo za 300 zł:

Migomat Einhell. Cena wywoławcza – 300 zł

No i, uwaga, niekwestionowana gwiazda przetargu wrocławskiej AMW, żeby było czym ciągać przyczepy z Bydgoszczy: Ursus C-360 z 1987 roku, którego wyceniono na 16 tys. zł:

Ursus C-360 wystawiony do sprzedaży przez wrocławski oddział AMW

To nie wszystko, w ofercie wrocławskiej AMW znajdziemy bowiem także m.in. inne narzędzia i beczki na wodę, które mogą być przydatne chociażby do dostarczania wody krowom na pastwiska. Przetarg kończy się 25 marca.

fot. Agencja Mienia Wojskowego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności