Przed nami Mazurskie Agro Show w Ostródzie

Już w następny weekend, 13-14 lutego w Ostródzie odbędzie się wystawa maszyn rolniczych Mazurskie Agro Show. Organizatorzy podkreślają, że jest to najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski.

Wystawa jest organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Stąd też jej nazwa – ma ona nawiązywać do dwóch innych znanych imprez branżowych – Agro Show i Zielone Agro Show. W ubiegłym roku, na powierzchni ponad 10 000 m2 swoją ofertę zaprezentowało ponad 100 wystawców, którzy reprezentowali prawie 150 polskich i zagranicznych marek z branży maszyn i urządzeń rolniczych. Wystawę odwiedziło blisko 19 000 zwiedzających. W tym roku wynik ten ma być jeszcze lepszy. Przede wszystkim, wystawa odbędzie się w nowej, większej hali Expo Areny. O połowę ma się też zwiększyć liczba wystawców.

Nasza pozytywna ocena ubiegłorocznej wystawy w dużej mierze opiera się na opiniach wystawców, które zostały przez nich do nas skierowane zarówno w trakcie, jak i  już po wystawie. Wynika z nich jednoznacznie, że wystawa w województwie warmińsko–mazurskim jest potrzebna. Bardzo duża ilość zwiedzających jest tego najlepszym dowodem. W opinii wystawców, byli to konkretni klienci, którzy przyjechali na wystawę z określonymi potrzebami, szukając konkretnych rozwiązań. Odpowiednia jest również pora, czyli termin przed sezonem, kiedy rolnicy mają nieco więcej czasu i na spokojnie mogą zapoznać się z ofertami dealerów czy dokonać zakupów przed rozpoczęciem prac w polu – mówi Renata Arkuszewska, wiceprezes Polskiej Izby Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

PIGMiUR tak, jak w przypadku innych organizowanych przez siebie imprez, przygotowała program dofinansowania przyjazdów grupowych. Grupy zorganizowane mogą więc liczyć na zwrot części kosztów związanych z podróżą. Szczegóły zamieszczone są na stronie www.agroshow.pl.

Ekspozycja będzie czynna w godz. 9:00-17:00. PIGMiUR zapewnia wstęp wolny dla zwiedzających, bezpłatny parking i katalog wystawy.

Renata Struzik, źródło: PIGMiUR

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności