PRP SOL znowu nagrodzony!

W pierwszym dniu XVI Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach, przyznane zostały złote medale produktom wystawianym na stoiskach i zgłoszonym do konkursu. Kielecki AGROTECH to największa tego typu wystawa nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowej. Kilka dni temu, w dniach 12-14 marca 2010 roku, odwiedziło ją ponad 40 tysięcy zwiedzających.

Spośród dużej liczby produktów zgłoszonych do konkursu, złotym medalem nagrodzono tylko 9, w tym produkt zgłoszony przez firmę PRP Polska – PRP SOL, nawóz wapniowo-magnezowy z mikroelementami, stymulujący funkcje życiowe gleby.
PRP Polska została również wyróżniona za aranżację stoiska targowego, a konkretnie za innowacyjną prezentację oferty produktowej.

Medale na uroczystej gali w Centrum Biznesowo-Konferencyjnym Hotelu Kongresowego w Kielcach nagrodzonym firmom wręczał Prezes Targów Kieleckich Pan dr Andrzej Mochoń oraz Podsekretarz Stanu w MRiRW Pan Artur Ławniczak.

Produkt PRP SOL, nagrodzony złotym medalem na targach AGROTECH w Kielcach, został wcześniej uznany Odkryciem Roku 2010 w programie konsumenckim Laur Konsumenta.

Gratulujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności