PRP Polska zaprasza rolników na Targi AGRO-TECH w Minikowie!

PRP Polska serdecznie zaprasza rolników – zwłaszcza z terenów Polski Północnej, do odwiedzeniaswojego stoiska na XXXIII Międzynarodowych Targach Rolno-Przemysłowych AGRO-TECH”, które odbędą się w Minikowie w dniach 3-4 lipca 2010 r. Będzie się tam można zapoznać z ofertą produktową firmy oraz uzyskać poradę specjalistów z zakresu zarządzania glebą w sprawach dotyczących gleby, nawożenia oraz uprawy roli i roślin.”

PRP Polska to spółka handlowa wchodząca w skład francuskiej Grupy PRP SAS – lidera innowacyjnych technologii w produkcji rolniczej z 35 letnią historią działalności we Francji, która wpisuje się poprzez swoje produkty w ideę rolnictwa zrównoważonego. W bieżącym roku firma obchodzi jubileusz 10-lecia stosowania w Polsce jednego ze swoich głównych produktów – PRP SOL. Produkt ten 11 stycznia 2010 roku nagrodzony został prestiżowym wyróżnieniem: Laur Konsumenta – Odkrycie Roku, a 12 marca 2010 otrzymał złoty medal na XVI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej – AGROTECH 2010 w Kielcach.

Firma PRP zatrudnia w Polsce 24 pracowników, z których większość to handlowcy-doradcy utrzymujący bezpośrednie kontakty z gospodarstwami rolnymi, zajmujący się sprzedażą produktów i doradztwem. Są to wysokiej klasy specjaliści w zakresie agronomii, a w szczególności uprawy roli i roślin, gleboznawstwa i nawożenia.

Od kilku lat firma PRP Polska bardzo intensywnie współpracuje w zakresie naukowo-badawczym z polskimi uczelniami, m.in. Uniwersytetami Przyrodniczymi w Poznaniu i Wrocławiu, Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz instytutami, np. Instytutem Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach. Spółka nawiązała również bliską współpracę z producenckimi organizacjami rolniczymi, m.in. z Krajowym Zrzeszeniem Producentów Rzepaku i Krajową Federacją Producentów Zbóż, której jest członkiem wspierającym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności