PRP Polska Sp. z o.o. zaprasza na Targi Polskie Zboża

PRP Polska Sp. z o.o. serdecznie zaprasza rolników do odwiedzenia swojego stoiska i poletek na II Targach Polskie Zboża w Modrzu, które odbędą się w dniach 10-11 czerwca 2010. Będzie tam można zobaczyć profile glebowe na poletku pokazowym – gdzie zastosowano stymulator funkcji życiowych gleby PRP SOL i kontrolnym – bez produktu, a także efekty działania fizjostymulanta PRP EBV w zbożach.

RP Polska to spółka handlowa wchodząca w skład francuskiej Grupy PRP SAS – lidera innowacyjnych technologii w produkcji rolniczej z 35 letnią historią działalności we Francji, która wpisuje się poprzez swoje produkty w ideę rolnictwa zrównoważonego. W bieżącym roku firma obchodzi jubileusz 10-lecia stosowania w Polsce jednego ze swoich głównych produktów – PRP SOL. Produkt ten 11 stycznia 2010 roku nagrodzony został prestiżowym wyróżnieniem: Laur Konsumenta – Odkrycie Roku, a 12 marca 2010 roku otrzymał złoty medal na XVI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej – AGROTECH 2010 w Kielcach.

Firma PRP zatrudnia w Polsce 24 pracowników, z których większość to handlowcy-doradcy utrzymujący bezpośrednie kontakty z gospodarstwami rolnymi, zajmujący się sprzedażą produktów i doradztwem. Są to wysokiej klasy specjaliści w zakresie agronomii, a w szczególności uprawy roli i roślin, gleboznawstwa i nawożenia.
Od kilku lat firma PRP Polska bardzo intensywnie współpracuje w zakresie badawczym z polskimi uczelniami oraz instytutami naukowo-badawczymi, m.in.: Uniwersytetami Przyrodniczymi w Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, Instytutem Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach.
Spółka nawiązała również bliską współpracę z producenckimi organizacjami rolniczymi, m.in. z Krajowym Zrzeszeniem Producentów Rzepaku i Krajową Federacją Producentów Zbóż, której jest członkiem wspierającym.

Do zobaczenia!