PRP EBV w pakiecie z ubezpieczeniem!

PRP Technologies rusza z interesującą akcją promocyjną PRP EBV, fizjostymulanta do zastosowań nalistnych. Akcja jest skierowana do producentów rzepaku ozimego. PRP EBV zastosowany jesienią ma za zadanie zabezpieczyć rzepak przed skutkami niekorzystnych warunków pogodowych w okresie zimy. Wcześniejsze, kilkuletnie testy polowe, wykonywane na coraz większych areałach w Polsce dowiodły jego skuteczności w tym zakresie.

Promocja polega na gwarancji skuteczności ochrony plantacji przy pomocy ubezpieczenia kosztu zastosowanego preparatu. Gwarancję zapewnia polisa ubezpieczeniowa. Zasady promocji są proste. W przypadku, gdy na polu gdzie zastosowano PRP EBV, nastąpi: wymarznięcie, wysmalenie, wysadzenie, wyprzenie lub wymoknięcie roślin, spowodowane niekorzystnymi warunkami zimowymi Ubezpieczyciel zwróci rolnikowi koszt zakupu PRP EBV.
Polisa ubezpieczeniowa obejmuje skutki złego przezimowania oraz dodatkowo negatywne skutki przymrozków wiosennych.
Ubezpieczycielem jest Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, uznana, duża firma, od lat działająca na rynku polskim, specjalizująca się m.in. w ubezpieczeniach rolniczych.

Koszt dawki PRP EBV, który ma zapewnić dobre przezimowanie rzepaku, wynosi średnio ok. 100 zł/ha netto.

PRP EBV będzie sprzedawany z ubezpieczeniem w ograniczonym okresie, od 15 sierpnia do 15 października włącznie.

PRP EBV jest przedstawicielem nowej generacji fizjostymulantów, które wykorzystują właściwości elektrochemiczne prostych związków mineralnych, spełniających w roślinach różne funkcje, głównie katalizują reakcje biochemiczne oraz stanowią elementy budulcowe związków fizjologicznie czynnych.

PRP EBV może być stosowany wiosną, w trakcie okresu wegetacji oraz jesienią. Jesienią ma za zadanie przygotować uprawy ozime do niekorzystnych warunków zimowych: rozbudować i wzmocnić system korzeniowy, zwiększyć ilość węglowodanów i soli mineralnych w tkankach rośliny (szczególnie w szyjce korzeniowej), zwiększyć grubość kutykuli (która chroni część nadziemną przed patogenami i uszkodzeniami mechanicznymi).

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w PRP Technologies
www.prp-technologies.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności