fbpx
Strona głównaCenyRynek zbóz i oleistychProtest rolników w Szczecinie zawieszony. "Wywalczyliśmy naprawdę dużo". Co ustalono?

Protest rolników w Szczecinie zawieszony. “Wywalczyliśmy naprawdę dużo”. Co ustalono? [video]

Po całonocnych rozmowach związkowców z przedstawicielami ministerstwa rolnictwa, w tym z ministrem rolnictwa Robertem Telusem, rolniczy protest w Szczecinie został zawieszony.

– Mamy załatwione to co chcieliśmy, to, po co przyjechaliśmy z tzw. kowalczykowym. Do 300 hektarów wszystkie zboża, tylko na tych starych zasadach – 500 zł do hektara. U nas jest po 150 złotych do 3,5 tony jak dobrze pamiętam, to wychodzi niecałe 500, ale to jest to. Będą wszystkie gospodarstwa miały do hektara 500 złotych. Mamy załatwione nawozy – 500 złotych do hektara, czyli mamy 500 do wszystkich hektarów, do pierwszych 300 i tutaj mamy obietnicę dla tych, co mają 302, 307 i tutaj mamy obietnicę, że minister się nad tym pochyli, rozpatrzy – mówił Stanisław Barna na konferencji po negocjacjach.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]