fbpx

Prorosyjskie transparenty w Warszawie nie należały do rolników

Jak podczas chyba każdego wystąpienia na podobną skalę, również i wczoraj podczas protestu rolników w Warszawie nie zabrakło nieprzyjemnych incydentów. Takimi były choćby prorosyjskie transparenty, jednak nie przywieźli ich rolnicy.

Przed próbami wykorzystywania protestów przez skrajne ugrupowania i rosyjską agenturę ostrzega MSZ, ostrzegają organizatorzy czy wreszcie politycy. Wydaje się, że z takimi próbami mieliśmy do czynienia wczoraj podczas protestu rolników w Warszawie. Sami byliśmy świadkami, kiedy to Alejami Ujazdowskimi, kiedy kolumna protestujących była jeszcze pod Sejmem, maszerowały cztery osoby z transparentami głoszącymi hasła “Koczownicy dość szczucia nas na Rosjan” oraz “Ukropolin stop”. Bynajmniej nie wyglądały one na rolników.

Sprawę szybko rozwiązał TVN24; otóż jeden z widzianych przez nas mężczyzn (na zdjęciu niosący transparent z kobietą) to regularny towarzysz ambasadora Rosji podczas różnego rodzaju wydarzeń.

Jak widać, ostrzeżenia MSZ nie były bezpodstawne. Ważne, aby organizatorzy protestów, ale także rolnicy, zdecydowanie reagowali na tego typu przypadki.

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

3 KOMENTARZE

  1. Co do transparentu mają rację jeśli USA chce wojować z Ruskiem to wypad do siebie tam robić wojnę a nie wysługiwać się innymi

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.