fbpx
Strona głównaPozostałePRONAR wspomaga finansowanie polskich gospodarstw rolnych

PRONAR wspomaga finansowanie polskich gospodarstw rolnych

Przedstawiciele banków zgodnie stwierdzają, że rolnicy są świetnymi i perspektywicznymi klientami. Na rynku pojawia się więc szereg inicjatyw dedykowanych właśnie właścicielom gospodarstw. Skąd jednak wiedzieć, który bank i kredyt wybrać?

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie rolników nowymi inwestycjami firmaPronar sp. z o.o. stworzyła we współpracy z VB Leasing Polska S.A. atrakcyjny programleasingowy umożliwiający finansowanie zakupu nowych maszyn rolniczych marki PRONAR.Finansowanie Fabryczne pozwoli rolnikom zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.Wszystkie formalności związane z umową leasingową załatwi jeden z 80 polskich dealerówPRONARU. Prosta procedura i niski całkowity koszt Finansowania nie wykluczapozyskania dotacji unijnych. Dostosowany do potrzeb klienta harmonogram spłat rat orazsześcioletni okres trwania umowy bądą sprzyjały modernizacji polskich gospodarstw.

Pronar sp. z o.o. nieustannie wspiera rolników poprzez udoskonalanie swoichproduktów. Teraz dzięki ofercie leasingowej wesprze ich także finansowo. Nowoczesnetraktory, przyczepy i inne maszyny rolnicze będą w zasiegu ręki każdego polskiego rolnika.

źródło: www.pronar.pl

O VB Leasing Polska S.A.
VB Leasing Polska S.A. należy do koncernu VB – Leasing International Holding GmbH.Z powodzeniem wykorzystuje jego doświadczenie i know – how. Obecnie jest jedną zwiodących spółek leasingowych w Europie Środkowowschodniej oraz liczącą się firmą narynku polskim. Przynależność do grupy Volksbank oraz doświadczenie spółki – matkizdobywane na rynkach Czech, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Bośni, Węgier, Chorwacji, Serbii i Czarnogóry gwarantują klientom VB LEASING powodzenie w interesach oraz bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.