PRONAR wspomaga finansowanie polskich gospodarstw rolnych

Przedstawiciele banków zgodnie stwierdzają, że rolnicy są świetnymi i perspektywicznymi klientami. Na rynku pojawia się więc szereg inicjatyw dedykowanych właśnie właścicielom gospodarstw. Skąd jednak wiedzieć, który bank i kredyt wybrać?

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie rolników nowymi inwestycjami firmaPronar sp. z o.o. stworzyła we współpracy z VB Leasing Polska S.A. atrakcyjny programleasingowy umożliwiający finansowanie zakupu nowych maszyn rolniczych marki PRONAR.Finansowanie Fabryczne pozwoli rolnikom zaoszczędzić cenny czas i pieniądze.Wszystkie formalności związane z umową leasingową załatwi jeden z 80 polskich dealerówPRONARU. Prosta procedura i niski całkowity koszt Finansowania nie wykluczapozyskania dotacji unijnych. Dostosowany do potrzeb klienta harmonogram spłat rat orazsześcioletni okres trwania umowy bądą sprzyjały modernizacji polskich gospodarstw.

Pronar sp. z o.o. nieustannie wspiera rolników poprzez udoskonalanie swoichproduktów. Teraz dzięki ofercie leasingowej wesprze ich także finansowo. Nowoczesnetraktory, przyczepy i inne maszyny rolnicze będą w zasiegu ręki każdego polskiego rolnika.

źródło: www.pronar.pl

O VB Leasing Polska S.A.
VB Leasing Polska S.A. należy do koncernu VB – Leasing International Holding GmbH.Z powodzeniem wykorzystuje jego doświadczenie i know – how. Obecnie jest jedną zwiodących spółek leasingowych w Europie Środkowowschodniej oraz liczącą się firmą narynku polskim. Przynależność do grupy Volksbank oraz doświadczenie spółki – matkizdobywane na rynkach Czech, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Bośni, Węgier, Chorwacji, Serbii i Czarnogóry gwarantują klientom VB LEASING powodzenie w interesach oraz bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności