PRONAR Filarem Podlaskiego Biznesu

Firma PRONAR z Narwi zajęła pierwsze miejsce w woj. podlaskim w rankingu Filary Biznesu 2011″. Filary Polskiej Gospodarki to ranking przygotowywany przez dziennik “Puls Biznesu” i firmę konsultingową Pentor Research International.”

Zwycięzcy w poszczególnych województwach wskazywani są przez mieszkańców województw. Zwycięzców obecnego plebiscytu wskazywały też samorządy terytorialne.
Jest to zestawienie firm stabilnych ekonomicznie i utożsamiających się z regionem, w którym prowadzą działalność.
Firmy wyróżnione jako Filary Polskiej Gospodarki cechują się stabilnością, mają znaczący udział w rozwoju regionu, umożliwiający rozwój przedsiębiorczości i jako pracodawcy, i jako wspierający oraz promujący zatrudnienie, a także, jako firmy zaangażowane w działaniu na rzecz społeczności lokalnej.

Pronar Sp. z o.o., z siedzibą w Narwi (woj. podlaskie), jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce i na świecie. Historia firmy PRONAR to przede wszystkim jej dynamiczny rozwój – przekształcenie z małej firmy w jedno z największych przedsiębiorstw produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniających blisko 1600 osób. Produkcja prowadzona jest w kilku fabrykach zlokalizowanych w województwie podlaskim m.in. w Narwi, Strabli i Narewce. Plany inwestycyjne zakładają otwarcie kolejnych zakładów wyspecjalizowanych w konkretnym segmencie maszyn. Oferta PRONAR to obszerny pakiet systemów i rozwiązań dla nowoczesnego rolnictwa, gospodarki komunalnej i transportu drogowego, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach, poszukujących najwyższej jakości maszyn charakteryzujących się niezawodnością pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności