Program NASIONA PREMIUM ™

Program NASIONA PREMIUM TM jest inicjatywą firm DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o., DuPont Poland Sp. z o.o. oraz Top Farms Agro Sp. z o.o. Jego głównym celem jest promowanie i zachęcanie rolników do stosowania efektywnych i nowoczesnych technologii produkcji zbóż w oparciu o kwalifikowanego materiału siewnego najnowszych odmian o dużym potencjale plonowania. Działania te pozwolą przyczynić się do podniesienia opłacalności uprawy zbóż oraz poprawy konkurencyjności gospodarstw rolnych.

Uczestnicy programu NASIONA PREMIUM TM, oprócz zakupu kwalifikowanego materiału siewnego o bardzo dobrych parametrach jakościowych, mają zapewnione fachowe doradztwo i kompleksowy serwis gwarantowany przez uznane na polskim rynku firmy obsługi rolnictwa.
Włączając się do programu NASIONA PREMIUM TM, producenci rolni zyskują wiele. Przed wszystkim mają stały dostęp do kwalifikowanych nasion zbóż bardzo dobrej jakości, co przekłada się na wzrost plonowania i wzrost opłacalności produkcji zbóż. W każdej chwili mogą również liczyć na pomoc i doradztwo fachowców przy wyborze optymalnej technologii produkcji obejmującej programy ochrony roślin firmy DuPont Poland Sp. z o.o.
W roku 2009 w ramach programu NASIONA PREMIUM TM rolnicy mogą nabyć wysokoplonujące odmiany pszenicy ozimej Ostroga i Muszelka w opakowaniach z logo NASIONA PREMIUM TM, wyprodukowane przez firmę nasienną Top Farms Agro Sp. z o.o.
Informacji na temat programu NASIONA PREMIUM TM udzielają: DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o., DuPont Poland Sp. z o.o. oraz Top Farms Agro Sp. z o.o. Na zaplanowanych szkoleniach i spotkaniach doradczych zostaną przedstawione nowoczesne technologie uprawy odmian objętych programem NASIONA PREMIUM TM.

Więcej informacji: www.danko.pl, www.topfarms-nasiona.pl, www.dupont.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności