Program fabryczny Ursusa i Credit Agricole

Od początku maja polscy rolnicy – w wybranych punktach dealerskich Ursusa – będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty programu finansowania fabrycznego Ursusa i Credit Agricole. Będzie to możliwe, ponieważ Ursus SA oraz Credit Agricole Bank Polska SA podpisały umowę o współpracy w zakresie finansowania zakupu fabrycznego produktów Ursusa.

 
Program fabryczny Ursusa i Credit Agricole  zawiera atrakcyjne warunki finansowania, w tym dopłatę producenta do kosztów kredytu oraz okresy finansowania maksymalnie do 10 lat.  
 
To kolejna oferta promocyjnego finansowania zakupu sprzętu przygotowana dla rolników przez Ursus. W marcu br. spółka podpisała list intencyjny z SGB-Bank S.A., dotyczący współpracy w zakresie finansowania zakupu fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus SA
 
Oferujemy dziś polskim rolnikom nowoczesny, dopasowany do ich potrzeb sprzęt rolniczy, a dzięki współpracy Ursusa z Credit Agricole nasz klient otrzymuje również konkurencyjne warunki finansowe na jego zakup . W ostatnich miesiącach obserwujemy skokowy wzrost sprzedaży naszych ciągników. Jestem pewien, że polscy rolnicy doceniają nasze produkty, a atrakcyjne finansowanie spowoduje jeszcze większe zainteresowanie naszą ofertą – mówi Karol Zarajczyk, Prezes Ursus S.A

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności