Premierowy Zetor na Polagra Premiery

Marka Zetor oraz jej nowa koncepcja wizualna Zetor by Pininfarina miała swoją premierę w Polsce podczas niedawno zakończonej wystawy Polagra Premiery w Poznaniu. Na miejscu, oprócz koncepcji designowej przedstawiono całe portfolio produktowe marki.

Firma Zetor na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawiła siedem maszyn wszystkich modelowych serii, od linii MAJOR po CRYSTAL. W ramach oferty Zetor System przedstawiono ładowacze czołowe.

Celem naszej strategii było jak najszybsze przedstawienie polskiemu klientowi nowego kierunku rozwoju designu. Wierzymy, że ponadczasowość, nowoczesność i elegancja nowatorskiego designu, który przyciągnął największą uwagę w czasie listopadowej premiery, zaintryguje i zachwyci także polskich rolników – mówi Adam Žert, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Zetor Tractors a.s.

W ramach portfolio produktowego uwaga zwiedzających koncentrowała się na modelowej serii Forterra. Oprócz niej, dużym zainteresowaniem cieszyła się ubiegłoroczna nowość Zetor Crystal. Crystal oferuje rolnikom sześciocylindrowy silnik o mocy 144 i 163 KM, łatwą obsługę, niskie koszty eksploatacji i wytrzymałość w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Polagra Premiery należy do najważniejszych wystaw w Polsce. Podczas jej trwania rolnicy mają możliwość zapoznania się z nowościami z branży rolniczej, a także dopracowują swoje plany związane z nadchodzącym sezonem – mówił Arkadiusz Fułek, prezes zarządu Zetor Polska Sp. z o.o.

Na wystawie Polagra–Premiery gościło ponad 380 wystawców, którzy przedstawili ponad 500 różnych marek. Na targi przybyło ok 50 tys. gości.

Renata Struzik, źródło: Zetor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności