Precyzyjny TeeJet

Na rodzimym rynku jest już spora oferta systemów nawigacyjnych GPS dla rolnictwa. TeeJet zaprezentował swój produkt o nazwie CenterLine® 220.

Jest to kompaktowy nawigator rolniczy GPS, zaprojektowane w celu wykorzystania nawigacji satelitarnej przy różnych zabiegach polowych. Urządzenie wyposażone jest w tryb nawigacji prostolinijnej jak również nieregularnej, dzięki czemu możliwe jest precyzyjne wykonanie prac na nieregularnych skrajniach pól, lub odwzorowanie tych nieregularności dla utrzymania ścieżek przejazdowych we właściwych odstępach. Ponadto centralka sterująca pozwala na wprogramowanie powrotu do zapamiętanego punktu oraz łatwe ustawienie szerokości przejazdów. Dla wygody operatora, CenterLine® 220 wyposażony jest w licznik przejazdów.
Wbudowany wysokiej jakości, 5 Hz odbiornik sygnału EGNOS, odporny na zakłócenia interferencyjne, wyposażony jest w antenę zewnętrzną. Może być zabudowany na dowolnej maszynie bez względu na jej wiek i zaawansowanie technologiczne. Warunkiem jest gniazdo zasilające lub stworzenie bezpośredniej linii zasilającej z akumulatora.
Urządzenie posiada ciekawą właściwość. Posiada wyjściowe złącze sygnału prędkości rzeczywistej. Pozwala to wykorzystać najprostszy ciągnik do pracy z maszyną wymagającą takiego sygnału.

Zestaw Centerline® 220 zawiera:

Panel Centerline® 220

Antena zewnętrzna

Przewód zasilający do gniazda Cobo

Zestaw mocujący z osprzętem

Instrukcja obsługi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności