fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościPrasa łańcuchowo-listwowa New Holland Roll Bar 125, czyli bestseller w nowej odsłonie....

Prasa łańcuchowo-listwowa New Holland Roll Bar 125, czyli bestseller w nowej odsłonie. Ile kosztuje? [video]

Podczas tegorocznej wystawy Agrotech zaprezentowana została nowa prasa firmy New Holland Roll Bar 125. O następczyni popularnego modelu BR 6090 rozmawialiśmy z Rafałem Galusem z firmy New Holland.

Nowa prasa w stosunku do poprzedniczki wyróżnia się m.in. zastosowaniem nowych opływowych osłon wykonanych z tworzywa sztucznego, zamiast, jak dotychczas, z metalu. Udoskonalono ponadto łożyska maszyny oraz zastosowano wzmocnione łańcuchy.

Prasa może być wyposażona w rotor podający bez noży oraz w rotor z 15 nożami. Ponadto w opcji wyposażenia znajduje się rolka przeciwwietrzna, szerokie ogumienie, hydrauliczny rewers rotora, przydatny w przypadku zapchania.

Prasy Roll Bar 125 już są dostępne w punktach dealerskich marki New Holland.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]