fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościPrasa łańcuchowo-listwowa New Holland Roll Bar 125, czyli bestseller w nowej odsłonie....

Prasa łańcuchowo-listwowa New Holland Roll Bar 125, czyli bestseller w nowej odsłonie. Ile kosztuje? [video]

Podczas tegorocznej wystawy Agrotech zaprezentowana została nowa prasa firmy New Holland Roll Bar 125. O następczyni popularnego modelu BR 6090 rozmawialiśmy z Rafałem Galusem z firmy New Holland.

Nowa prasa w stosunku do poprzedniczki wyróżnia się m.in. zastosowaniem nowych opływowych osłon wykonanych z tworzywa sztucznego, zamiast, jak dotychczas, z metalu. Udoskonalono ponadto łożyska maszyny oraz zastosowano wzmocnione łańcuchy.

Prasa może być wyposażona w rotor podający bez noży oraz w rotor z 15 nożami. Ponadto w opcji wyposażenia znajduje się rolka przeciwwietrzna, szerokie ogumienie, hydrauliczny rewers rotora, przydatny w przypadku zapchania.

Prasy Roll Bar 125 już są dostępne w punktach dealerskich marki New Holland.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.