Pracodawca Marzeń na SGGW

IAAS Polska oraz Sekcja Promocji Absolwentów SGGW AGROKADRA (Biuro Karier) zorganizowały 2 marca 2011 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieII edycję Targów Pracy Pracodawca Marzeń”. Wzięły w nich udział firmy krajowe i oddziały polskie znanych zagranicznych koncernów, zainteresowanemożliwością pozyskaniaabsolwentówtej uczelni do pracy, a także studentów chcących odbyć w nich praktyki zawodowe.”

Wśród wystawców, adresujących swoją ofertę do potencjalnych pracodawców, wymienić można takie firmy, jak: Agrosimex, BGŻ, Coca-Cola,Danone, Dominium, De heus, Nestle,Novartis, Nutricia, Sodexo, Unilever.

Dla firm była to dobra okazja do zaprezentowania możliwości zatrudnieniaabsolwentów renomowanej polskiej uczelni w różnych specjalnościach,a nawet podjęcia wstępnych rozmów rekrutacyjnych.

Dla studentów była to kolejna szansa na znalezienie dobrej pracy w znanej firmie. Tego typu targi pracy, bardzopopularne zagranicą przeniesione przez SGGW na grunt polski, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem studentów tej uczelni.

Na SGGW kształci się ok. 27 tys.studentów na 13 wydziałach i 28 kierunkach studiów w 130 specjalnościach. SGGW zajmuje pierwsze miejsce w rankingach uczelni rolniczych i jest w pierwszej dziesiątcepolskich szkół wyższych. Wśród nich jest uznawana za jedną z najbardziej innowacyjnych i kreatywnych.