Praca w ARiMR dla programistów, analityków i informatyków

24 października rusza Wydział Tworzenia Oprogramowania Departamentu Informatyki Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lublinie. Nowy wydział Departamentu Informatyki będzie mieścił się w nowoczesnym budynku na terenie kompleksu biurowo-usługowego Technic Park.  Obecnie  trwają nabory programistów, analityków i informatyków, którzy będą pracować w  tym  wydziale.    

Do końca lutego 2017 roku Agencja chce pozyskać około 30 pracowników.  Docelowo w Lublinie zatrudnionych będzie około 70 programistów i informatyków.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa aktualnie  pracuje na jednych z największych systemów informatycznych w Polsce i wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, co daje młodym informatykom szansę rozwija ich umiejętności.

– Informatyka to serce Agencji. Sprawne systemy umożliwiają m.in. płynne wypłaty dopłat bezpośrednich dla rolników . W ciągu dwóch lat wydział w Lublinie będzie mógł przejąć rozwój i modernizację systemów IT Agencji – mówi   Daniel Obajtek , prezes ARiMR.

ARiMR chce zatrudnić wysoko wykwalifikowaną kadrę zdolną stopniowo przejmować część zadań budowy i utrzymania nowoczesnych systemów informatycznych Agencji. Pozwoli to systematycznie zmniejszać uzależnienie od zewnętrznych dostawców systemów i usług informatycznych.

Źródło: ARiMR