fbpx
Strona głównaPozostałePożyczka zabezpieczona hipoteką dla małych i średnich przedsiębiorstw

Pożyczka zabezpieczona hipoteką dla małych i średnich przedsiębiorstw

Od dziś, tj. 17 lipca, w ofercie Banku BGŻ znajduje się pożyczka zabezpieczona hipoteką, z której mogą korzystać małe i średnie firmy. N

Minimalna kwota pożyczki to 85 000 złotych, a maksymalna to nawet 1 milion. – Maksymalną wysokość pożyczki ustalamy na podstawie wartości rynkowej nieruchomości. Do oceny zdolności kredytowej bierzemy pod uwagę wyłącznie dotychczasowe wyniki finansowe klienta – powiedziała Agnieszka Jackiewicz-Zatyka, dyrektor departamentu małych i średnich przedsiębiorstw Banku BGŻ.
Pożyczka udzielana jest w złotych na okres od 1 roku do 15 lat. Oprocentowanie jest zmienne, ustalone w oparciu o stawkę WIBOR3M i uzależnione od okresu kredytowania. Dla pożyczek do 5 lat wynosi: WIBOR3M powiększony o marżę banku w wysokości 3,5%, a dla pożyczek powyżej 5 lat: WIBOR3M plus 4,5% marży.
Prowizja przygotowawcza to 2 % wnioskowanej kwoty pożyczki, nie mniej niż 500 zł. Bank pobiera opłatę za rozpatrzenie wniosku w wysokości 150 zł zaliczanej na poczet prowizji przygotowawczej. Spłata pożyczki następuje w ratach miesięcznych lub kwartalnych. Istnieje możliwość skorzystania z półrocznej karencji.
Zabezpieczeniem pożyczki jest hipoteka ustanowiona na nieruchomości będącej własnością klienta.

Aleksandra Myczkowska

Rzecznik Prasowy Banku BGŻ

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.