fbpx
Strona głównaWiadomościPożar w gospodarstwie rolnym pod Grudziądzem

Pożar w gospodarstwie rolnym pod Grudziądzem

Dziewięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem, który wybuchł na terenie jednego z gospodarstw rolnych w miejscowości Mędrzyce (gmina Świecie).

Zdarzenie miało miejsce 30 października. Strażacy z Grudziądza i okolic zadysponowani zostali do pożaru drewnianej stodoły, w której miały znajdować się zwierzęta.

– Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce na szczęście zgłoszenie się nie potwierdziło odnośnie zwierząt, które miały tam przebywać. Doszczętnie spaliła się drewniana stodoła wraz ze składowanymi tam balotami słomy i ciągnikiem rolniczym – informują druhowie z OSP w Łasinie.

W akcji gaśniczej brały udział zastępy straży pożarnej z Grudziądza, Łasina, Świecia nad Osą, Bursztynowa. Nie podano, jakie straty w wynku pożaru ponieśli właściciele posesji. Przyczyny pojawienia się ognia są badane pod nadzorem prokuratury.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.