fbpx
Strona głównaWiadomościPożar pod Szydłowcem, spłonęły maszyny rolnicze

Pożar pod Szydłowcem, spłonęły maszyny rolnicze

Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Mirów Nowy gasili w nocy z 9 na 10 stycznia strażacy z mazowieckiego Szydłowca i okolic.

Pożar wybuchł tuż po północy, w płomieniach stanęła murowana, pokryta etetrnitem stodoła. Jak poinformował cytowany przez serwis echodnia.eu Bartłomiej Wilczyński, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szydłowcu, w obiekcie składowana była słoma, a także sprzęty rolnicze, które niestety uległy spaleniu. Zniszczeniu uległa również konstrukcja budynku.
Działania na miejscu prowadziło sześć strażackich zastępów, akcja trwała około 7 godzin, a strażacy nie dopuścili, aby ogień rozprzestrzenił się na dwa pobliskie budynki gospodarcze. Do tej pory nie wiadomo, co mogło być pojawienia się ognia.
Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.