fbpx
Strona głównaSensacjePożar dużej chlewni, uratowano 200 świń

Pożar dużej chlewni, uratowano 200 świń

11 strażackich zastępów gasiło przez blisko 6 godzin pożar dużej chlewni, do którego doszło w pomorskiej miejscowości Barcice, gmina Ryjewo.

Informację o zagrożeniu strażacy z Kwidzyna otrzymali 17 stycznia rano. Jak podaje serwis kwidzyn.naszemiasto.pl do akcji gaśniczej zadysponowano 11 zastępów z komendy powiatowej i okolicznych jednostek OSP, a działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, gaszeniu ognia, a także wyprowadzenia z wnętrza obiektu 200 sztuk trzody chlewnej. Strażacy również oddymili oraz przewietrzyli obiekt i przeprowadzili prace rozbiórkowe konstrukcji budowlanych.

Przyczyna pożaru nie jest znana, nie podano także szacunkowej wartości strat poniesionych przez hodowców. W zdarzeniu nie ucierpieli ani ludzi, ani zwierzęta.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.