Poszerzyć okno

Montaż drzwi, zwłaszcza przesuwnych i balkonowych, nierzadko sprawia wiele problemów. Brak właściwego podparcia drzwi, powstawanie mostków termicznych czy niewłaściwa izolacja niejednemu spędziły już sen z powiek. Teraz, dzięki poszerzeniu NP328, nowości w ofercie firmy OknoPlus, te nieprzyjemne kwestie odejdą w niepamięć.

NP 328, nowość w ofercie firmy OknoPlus, to specjalny profil poszerzający, który pozwala powiększyć wysokość profilu ościeżnicy drzwi. Montuje się go od spodu ościeżnicy, a docelowo zatopiony” jest w kolejnych warstwach wylewki. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie drzwiom większej stabilności. Profil, w przeciwieństwie do standardowo stosowanych przez montażystów drewnianych klocków, zapewnia prawidłowe podparcie na całej szerokości konstrukcji. Poszerzenie NP 328 eliminuje również problemy wynikające z powstawania mostków termicznych. Minimalizuje niekontrolowaną utratę ciepła i w związku z tym eliminuje także problem związany ze skraplaniem się pary wodnej na szybach i ścianach. Wszytko to wiąże się również ze znaczną obniżką przyszłych kosztów związanych z poprawnym wyizolowaniem wnętrz od zewnętrznej strony domu.

Decydując się na zastosowanie tego profilu zyskuje się gwarancję, że nie uszkodzi się niczego podczas lania wylewki, ani też nie ubrudzi progu czy drzwi, jak zapewnia producent. Po ostatecznym zamontowaniu drzwi wejściowych, przesuwnych czy balkonowych będzie można cieszyć się nienagannym, eleganckim wyglądem całego pomieszczenia.
Szczegóły na www.oknoplus.com.pl

Firma OKNOPLUS specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien. Oferuje okna PCV produkowane na profilach Aktiv Plus, Art Plus oraz Termo Plus z bardzo dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną, co gwarantuje niezwykły komfort cieplny oraz ochronę przed hałasem. Wieloletnia działalność firmy OKNOPLUS została wielokrotnie doceniona. Wśród licznych nagród i wyróżnień są m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Sukces Polski, medal – Kraków Europejskie Miasto Kultury 2000, Najwyższa Jakość Małopolska, Lider Rynku, Przejrzysta Firma, Złoty Laur Małopolski 2008, Gazele Biznesu 2008.

Źródło: GutPR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności