fbpx
Strona głównaSensacjePosiedzą za kradzież... ziemniaków z pola

Posiedzą za kradzież… ziemniaków z pola

Dwóch mężczyzn, którzy dokonali nielegalnych wykopek i kradzieży ziemniaków zatrzymali policjanci z pomorskiej miejscowości Sadlinki.

Samozwańczy rolnicy splądrowali uprawę w miejscowości Glina, kradnąc 1700 kg ziemniaków o łącznej wartości 5000 złotych.
W trakcie spotkania z okolicznymi mieszkańcami dzielnicowy ustalił, jakim samochodem poruszają się sprawcy kradzieży, jak się okazało – byli to mieszkańcy gminy Grudziądz. Wreszcie w sprawie tej zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 63 i 35 lat, którzy przyznali się do przestępstwa kradzieży i oznajmili, że skradzione płody rolne sprzedawali na lokalnej giełdzie.

Sprawcy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwo kradzieży grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.