fbpx
Strona głównaWiadomościPorozumienie łączy się z Agrounią

Porozumienie łączy się z Agrounią

W czasie niedzielnego posiedzenia zarządu Porozumienia zdecydowano o połączeniu z AgroUnią w jedno ugrupowanie. Za głosowało 17 osób, siedem było przeciw, a cztery się wstrzymały. 

Jak informuje portal interia.pl połączenie z AgroUnią poparli m.in. posłanka Iwona Michałek i poseł Stanisław Bukowiec. Przeciwko był Jan Strzeżek i jego najbliżsi współpracownicy, Tomasz Urynowicz wstrzymał się od głosu.

Z informacji Interii wynika, że na miejscu nie było Michała Wypija. – To dla mnie całkowicie niezrozumiała decyzja kierownictwa partii, której nie popieram, i która będzie miała daleko idące konsekwencje – mówił jeszcze w czwartek w rozmowie z Interią, pytany o doniesienia w sprawie połączenia.

Do sprawy nie odniosła się na razie również AgroUnia i jedyne co na chwilę obecną wiadomo to to, że komentarz w tej sprawie ze strony AgroUnii ma się pojawić we wtorek.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że jako pierwsza o planach połączenia Porozumienia i AgroUnii informowała Wirtualna Polska. Partie te miały planować złączenie sił, by razem stanąć w szranki przed jesiennymi wyborami.

Nazwa nowej partii jest póki co trzymana w tajemnicy.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.