Poradnik Antykryzysowy dla obszarów wiejskich

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie stworzyło internetowy „Poradnik Antykryzysowy dla obszarów wiejskich” www.poradnik-row.pl, w którym publikowane są wyselekcjonowane i sprawdzone informacje o aktualnych ułatwieniach prawnych, instrumentach wsparcia, inicjatywach pomocowych i innych środkach łagodzących skutki epidemii dla gospodarki wiejskiej i wiejskich gospodarstw domowych.

Jak podkreślają autorzy Poradnika, jest on odpowiedzią na aktualną sytuację wynikającą z pandemii zakaźnej choroby COVID-19 wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2.

– W swoich założeniach Poradnik ma pomóc w dotarciu do informacji i ułatwić poruszanie się doradcom ODR wśród dużej ilości dynamicznie zmieniających się nowych przepisów i inicjatyw na rzecz przeciwdziałania skutkom kryzysu wywołanego pandemią tak, by każdy uprawniony mieszkaniec wsi mógł skorzystać z dostępnego wsparcia. Informacje w Poradniku są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane – informuje CDR.

Źródło: CDR

Opracował: Krzesimir Drozd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności