fbpx

Ponad 200 firm na 32. Targach Rolniczo-Ogrodniczych w Kościerzynie

Na 32. Targach Rolniczo-Ogrodniczych w Kościerzynie w dniach 26-27. maja br. swoje produkty i wyroby przedstawiali producenci i dystrybutorzy maszyn, środków związanych z produkcją rolniczą i ogrodniczą, materiałów budowlach, grzewczych. Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego – organizator imprezy przygotował szereg atrakcji dla rolników i ich rodzin.

Dużą popularnością cieszyły się stoiska producentów drzewek i roślin ozdobnych, a wśród najmłodszych uczestników wystawa królików i drobnego inwentarza, prezentacja psów rasowych oraz animacje dla dzieci. Imprezie towarzyszyły występy zespołów ludowych i piosenki biesiadnej, prezentowały się także szkoły rolnicze.

Samasz loteria - baner

Można było zasięgnąć porad u pracowników ŁODR, KRUS, WIORiN oraz przedstawicieli banków. Zasmakować doskonałych wyrobów spożywczych w strefie „Smakuj Regionalnie”.

Drugi dzień Targów przyniósł rozwiązania konkurów, które m.in. na tę okazję przygotował ŁODR. Zwycięzcą konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” zostało gospodarstwo Martyny i Roberta Miłek. Drugie miejsce zajęli Renata i Marek Jędras, na trzecim uplasowali się Kinga i Jarosław Mazur.

Tego dnia wybrano też maszynę targów. W kategorii ciągnik rolniczy zwyciężył New Holland T7.315HD. (wystawca: Agros-Wrońscy). W kategorii maszyny rolnicze i urządzenia techniczne pierwsze miejsce zajął kombajn do ziemniaków AVR SPIRIT 6200 (wystawca: Agravis Technik Polska). Wystawcy zwycięskich maszyn odebrali Puchar Wojewody Łódzkiego Doroty Ryl.

Dekalb Bayer - baner
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.