POMOT rozszerza ofertę. Sprawdź produkty marki Zanon

Markowe kosiarki bijakowe renomowanej włoskiej firmy Zanon od kilku miesięcy są w ofercie firmy POMOT. Nowoczesne, niezawodne i idealne do każdych prac kosiarki. Najwyższa jakość wykonania, włoski design w atrakcyjnej cenie od firmy z ponad 40 letnim doświadczenia.

Przedsiębiorstwo POMOT w tym roku rozpoczęło współpracę z włoską firmą Zanon, poszerzając tym samym swoja ofertę handlowanie nie tylko o kosiarki bijakowe ale także kosiarki dyskowe i szeroki asortyment sadowniczy.

P.U.P. Pomot sp. z o.o., firma, która na co dzień zajmuje się produkcją wozów asenizacyjnych, urządzeń komunalnych, rozsiewaczy nawozów, wapna, piasku i soli oraz kontenerów metalowych, została oficjalnym dystrybutorem produktów Zanon w Polsce. W ofercie znajdują się kosiarki różnej wielkości, nie tylko do koszenia traw ale również do rozdrabniania gałęzi czy koszenia żywopłotów oraz sprzęt sadowniczy i ogrodniczy. Na całym świecie firma Zanon jest obecna w 50 krajach.
Pomot z okazji rozpoczęcia współpracy z włoskim producentem, oferuje jego sprzęt w atrakcyjnych, bardzo konkurencyjnych cenach .