fbpx
Strona głównaFirmy i produktyPolskie supermarki budowlane

Polskie supermarki budowlane

Rozstrzygnięto czwartą edycję konkursu Superbrands Polska na najsilniejsze marki konsumenckie na naszym rynku. Wśród stu pięćdziesięciu marek osiem to marki budowlane. N

Wyróżnione marki to: ATLAS, BASF, Cersanit i Dulux, a także firmy deweloperskie – J.W. Construction, Budimex, Dom Development oraz Globe Trade Centre. Pełna lista laureatów ogłoszona zostanie jesienią na uroczystej gali finałowej, podczas której wręczone zostaną okolicznościowe statuetki.

Pomysłodawcą programu jest światowa organizacja The Superbrands Ltd. z siedzibą w Londynie, działająca od 14 lat w 80 krajach. Ma ona za zadanie promować i nagradzać silne marki na poszczególnych rynkach lokalnych oraz rozpowszechniać ideę brandingu”” poprzez wydawanie albumów, przedstawiających opis sukcesu (studium przypadku) najmocniejszych na danym rynku marek.

Oprac. E.G. na podst. mat. ATLAS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.