fbpx
Strona głównaPozostałePolskie produkty promowane w Londynie

Polskie produkty promowane w Londynie

Blisko 30 polskich firm prezentuje swoje wyroby na Międzynarodowych Targach Żywności IFE 2009 w Londynie. Ministerstwo Rolnictwa zorganizowało stoisko, na którym prezentowane są polskie produkty żywnościowe, które otrzymały znak najwyższej jakości Poznaj Dobrą Żywność”.”

Polscy wystawcy to głównie przedstawiciele branż mleczarskiej i mięsnej, ale na targach można również znaleźć polskie słodycze, alkohole, miody, pieczywo oraz owoce i warzywa.
Targi The Internatonal Food and Drink Event odbywają co dwa lata w Londynie na zmianę z Birmingham. Tegoroczną imprezę zorganizowano w centrum wystawienniczym Excel przy stacji kolejki Custom House we wschodnim Londynie. Targi w Londynie dziś (18.03.) dobiegają końca.

opr. MS/Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.