Polski Kongres Rolnictwa

  Polski Kongres Rolnictwa 2014
  za cel stawia sobie przedstawienie najnowszych prognoz oraz informacji gospodarczych, a także regulacji prawnych i praktycznych aspektów związanych z  rolnictwem oraz sytuacją branży rolniczej w Polsce, jak i też branży przetwórstwa rolno – spożywczego.
  Kongres jest wydarzeniem cyklicznym. Składa się z dziesięciu konferencji, organizowanych w największych miastach w Polsce, głównie stolicach regionów.
  Każde wydarzenie składa się z kilku paneli dyskusyjnych dotyczących poszczególnych aspektów rolnictwa i zdrowej żywności, m. in.
  Dodatkowo, w programie konferencji znajdują się panele dyskusyjne poruszające najbardziej aktualne problemy sytuacji rolnictwa w danym regionie, gdzie odbywa się wydarzenie.
  Każda konferencja zaplanowana jest na 100-150 osób.

  Organizator Kongresu
  Organizatorem Polskiego Kongresu Rolnictwa 2014 jest Fundacja Zrównoważonego Rozwoju Gospodarki Rolnej i Ochrony Środowiska.
  Fundacja, której misją jest wspieranie działań na rzecz rozwoju rynku rolnego oraz przetwórstwa rolno – spożywczego. Fundacja świadczy usługi z zakresu doradztwa strategicznego przy inwestycjach rolniczych, wspiera małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz jednostki rządowe i samorządowe we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań wpływających pozytywne na środowisko wiejskie.
   
  Partner Kongresu
  Fundacja Polski Kongres Gospodarczy została powołana przez Konfederację Pracodawcy RP. Powstała w celu popularyzacji nowych idei i rozwiązań w gospodarce. Wspiera działalność na rzecz inicjowania zmian ekonomicznych i społecznych, głównie poprzez propagowanie wykorzystywania nowych technologii.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
  Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
  Please enter your name here
  Please enter your comment!

  Polityka Prywatności