fbpx
Strona głównaPolski Kongres Rolnictwa
Array

Polski Kongres Rolnictwa

Polski Kongres Rolnictwa 2014
za cel stawia sobie przedstawienie najnowszych prognoz oraz informacji gospodarczych, a także regulacji prawnych i praktycznych aspektów związanych z  rolnictwem oraz sytuacją branży rolniczej w Polsce, jak i też branży przetwórstwa rolno – spożywczego.
Kongres jest wydarzeniem cyklicznym. Składa się z dziesięciu konferencji, organizowanych w największych miastach w Polsce, głównie stolicach regionów.
Każde wydarzenie składa się z kilku paneli dyskusyjnych dotyczących poszczególnych aspektów rolnictwa i zdrowej żywności, m. in.
Dodatkowo, w programie konferencji znajdują się panele dyskusyjne poruszające najbardziej aktualne problemy sytuacji rolnictwa w danym regionie, gdzie odbywa się wydarzenie.
Każda konferencja zaplanowana jest na 100-150 osób.

Organizator Kongresu
Organizatorem Polskiego Kongresu Rolnictwa 2014 jest Fundacja Zrównoważonego Rozwoju Gospodarki Rolnej i Ochrony Środowiska.
Fundacja, której misją jest wspieranie działań na rzecz rozwoju rynku rolnego oraz przetwórstwa rolno – spożywczego. Fundacja świadczy usługi z zakresu doradztwa strategicznego przy inwestycjach rolniczych, wspiera małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz jednostki rządowe i samorządowe we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań wpływających pozytywne na środowisko wiejskie.
 
Partner Kongresu
Fundacja Polski Kongres Gospodarczy została powołana przez Konfederację Pracodawcy RP. Powstała w celu popularyzacji nowych idei i rozwiązań w gospodarce. Wspiera działalność na rzecz inicjowania zmian ekonomicznych i społecznych, głównie poprzez propagowanie wykorzystywania nowych technologii.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.