fbpx

Polski Kongres Rolnictwa

Polski Kongres Rolnictwa 2014
za cel stawia sobie przedstawienie najnowszych prognoz oraz informacji gospodarczych, a także regulacji prawnych i praktycznych aspektów związanych z  rolnictwem oraz sytuacją branży rolniczej w Polsce, jak i też branży przetwórstwa rolno – spożywczego.
Kongres jest wydarzeniem cyklicznym. Składa się z dziesięciu konferencji, organizowanych w największych miastach w Polsce, głównie stolicach regionów.
Każde wydarzenie składa się z kilku paneli dyskusyjnych dotyczących poszczególnych aspektów rolnictwa i zdrowej żywności, m. in.
Dodatkowo, w programie konferencji znajdują się panele dyskusyjne poruszające najbardziej aktualne problemy sytuacji rolnictwa w danym regionie, gdzie odbywa się wydarzenie.
Każda konferencja zaplanowana jest na 100-150 osób.

Organizator Kongresu
Organizatorem Polskiego Kongresu Rolnictwa 2014 jest Fundacja Zrównoważonego Rozwoju Gospodarki Rolnej i Ochrony Środowiska.
Fundacja, której misją jest wspieranie działań na rzecz rozwoju rynku rolnego oraz przetwórstwa rolno – spożywczego. Fundacja świadczy usługi z zakresu doradztwa strategicznego przy inwestycjach rolniczych, wspiera małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz jednostki rządowe i samorządowe we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań wpływających pozytywne na środowisko wiejskie.
 
Partner Kongresu
Fundacja Polski Kongres Gospodarczy została powołana przez Konfederację Pracodawcy RP. Powstała w celu popularyzacji nowych idei i rozwiązań w gospodarce. Wspiera działalność na rzecz inicjowania zmian ekonomicznych i społecznych, głównie poprzez propagowanie wykorzystywania nowych technologii.

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.