fbpx
Strona głównaPolski Kongres Energii Odnawialnej - Energia Jutra
Array

Polski Kongres Energii Odnawialnej – Energia Jutra

Polski Kongres Energii Odnawialnej – Energia Jutra ma na celu przedstawienie najnowszych prognoz oraz informacji gospodarczych, a także regulacji  prawnych i praktycznych aspektów związanych z  szeroko pojętym  inwestowaniem w odnawialne źródła energii w Polsce, a przede wszystkim integracja środowiska skupionego wokół OZE.
Kongres jest wydarzeniem cyklicznym. Składa się z dziesięciu konferencji, organizowanych w największych miastach w Polsce, głównie stolicach regionów.

Każde wydarzenie składa się z kilku prelekcji dotyczących poszczególnych dziedzin OZE, m.in. fotowoltaiki, energii wiatrowej, wodnej, biomasy,biogazu.Dodatkowo, w programie konferencji znajdują się panele dyskusyjne, poruszające najbardziej aktualne problemy tej dziedziny gospodarki w odniesieniu do sytuacji regionu, w którym odbywa się spotkanie.

Poszczególne konferencje zaplanowane są na 100-150 osób.

Organizator Kongresu

Organizatorem Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej – Energia Jutra jest firma Zielona Strona Mocy Sp. z o.o. To spółka, której misją jest działanie na rzecz rozwoju rynku odnawialnych źródeł energii oraz wszelkich inwestycji proekologicznych. Firma świadczy usługi z zakresu doradztwa strategicznego przy inwestycjach ekologicznych, wspiera małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz jednostki rządowe i samorządowe we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, które mają pozytywne oddziaływanie na środowisko.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.