Polski Kongres Energii Odnawialnej – Energia Jutra

  Polski Kongres Energii Odnawialnej – Energia Jutra ma na celu przedstawienie najnowszych prognoz oraz informacji gospodarczych, a także regulacji  prawnych i praktycznych aspektów związanych z  szeroko pojętym  inwestowaniem w odnawialne źródła energii w Polsce, a przede wszystkim integracja środowiska skupionego wokół OZE.
  Kongres jest wydarzeniem cyklicznym. Składa się z dziesięciu konferencji, organizowanych w największych miastach w Polsce, głównie stolicach regionów.

  Każde wydarzenie składa się z kilku prelekcji dotyczących poszczególnych dziedzin OZE, m.in. fotowoltaiki, energii wiatrowej, wodnej, biomasy,biogazu.Dodatkowo, w programie konferencji znajdują się panele dyskusyjne, poruszające najbardziej aktualne problemy tej dziedziny gospodarki w odniesieniu do sytuacji regionu, w którym odbywa się spotkanie.

  Poszczególne konferencje zaplanowane są na 100-150 osób.

  Organizator Kongresu

  Organizatorem Polskiego Kongresu Energii Odnawialnej – Energia Jutra jest firma Zielona Strona Mocy Sp. z o.o. To spółka, której misją jest działanie na rzecz rozwoju rynku odnawialnych źródeł energii oraz wszelkich inwestycji proekologicznych. Firma świadczy usługi z zakresu doradztwa strategicznego przy inwestycjach ekologicznych, wspiera małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz jednostki rządowe i samorządowe we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, które mają pozytywne oddziaływanie na środowisko.

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj