Polska wołowina z przyszłością – zaproszenie na forum

Już w listopadzie odbędzie się II Forum Sektora Wołowiny „Polska Wołowina – wołowina z przyszłością. Inteligentny rozwój w polskim sektorze wołowiny”. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się na stronie www.beefforum.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Forum Sektora Wołowiny to cykliczna konferencja organizowana przez Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego. Już 26 listopada 2015 r. w hotelu Warsaw Plaza Hotel  odbędzie się druga edycja tego wydarzenia.
Uczestnikami forum są producenci rolni, przedstawiciele zakładów mięsnych, handlu (sieci handlowe oraz sklepy detaliczne), przedstawiciele dystrybucji oraz gastronomii. Konferencja jest bezpłatna, wystarczy zarejestrować się na stronie www.beefforum.pl.
Celem forum jest zarówno umożliwienie nawiązania kontaktów pomiędzy producentami, firmami z branży mięsnej, przedstawicielami handlu, dostawcami produktów oraz usług dla przemysłu mięsnego, przedstawicielami świata nauki, branżowych stowarzyszeń, rządowych agencji i ośrodków doradztwa rolniczego oraz zyskanie cennej wiedzy, czy poznanie innowacji i nowości w branży.

W tym roku dyskusja będzie się koncentrować głównie na wspólnej strategii sektora wołowiny w modelu win-win. W programie forum znajdą się najistotniejsze zagadnienia z zakresu: jakości mięsa wołowego, transferu wiedzy oraz innowacyjności w procesie produkcji, handlu, logistyki, marketingu w tym również promocji wołowiny oraz współpracy w ramach łańcucha dostaw.

Nad merytoryką forum czuwa grono znakomitych ekspertów wchodzących w skład Honorowego Komitetu Organizacyjnego. Patronami honorowymi są: Agencja Rynku Rolnego, Główny Inspektorat Weterynarii, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego oraz Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Patronami Merytorycznymi są Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy, Związek Polskie Mięso, UPEMI, Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, Mazowiecki ODR, Podlaska Izba Rolnicza, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz Federacja Związków Pracodawców-Dzierżawców i Właścicieli Rolnych.
Renata Struzik, źródło: Beef Forum