fbpx
Strona głównaWiadomościPolska wieś w fotograficznym kadrze

Polska wieś w fotograficznym kadrze

„Polskie kadry” to tytuł ogólnopolskiego konkursu fotograficznego organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Jego celem jest ukazanie bogactwa regionów Polski w dwóch kategoriach tematycznych: żywnościowej i krajoznawczej. Prace fotograficzne można zgłaszać do 31 sierpnia 2018 r. za pomocą formularza dostępnego pod adresem http://www.kowr.gov.pl/konkurs 

– Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób pełnoletnich. Fotografie w kategorii żywnościowej powinny prezentować regionalne produkty spożywcze na różnych etapach ich produkcji lub podczas sprzedaży. Prace konkursowe mogą przedstawiać pola uprawne, regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska czy produkty przetworzone i nieprzetworzone. W kategorii krajoznawczej będą brane pod uwagę zdjęcia prezentujące obiekty znajdujące się w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa – informuje Biuro Prasowe KOWR

Oddziały Terenowe KOWR w ramach zgłoszeń przesłanych na terenie ich  województw wyłonią półfinalistów w każdej z kategorii. Laureatów pierwszych miejsc wybierze jury w Centrali KOWR.

Jak udało  się nam ustalić jedną z nagród dla zwycięzców będzie prezentacja nagrodzonych fotografii w wystawie fotograficznej zorganizowanej przez KOWR. Ponadto najlepsze prace będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych KOWR. Laureaci otrzymają również zestaw nagród rzeczowych składający się ze smartwatcha oraz albumu fotografii.

Źródło: KOWR

 

 

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.