fbpx

Polska utrzymuje wysoką pozycję na EuroTier

5 dni i ponad 2600 wystawców, z czego niemal 50 z Polski – tak statystycznie wyglądały targi EuroTier 2016. Z niektórymi z polskich wystawców porozmawialiśmy… Chcesz się dowiedzieć, co zaprezentowali i jaka jest opinie o polskich produktach za granicą…?

Największe na świecie targi dedykowane produkcji zwierzęcej, EuroTier w Hanowerze, dobiegły końca. Tegoroczna edycja potwierdziła ich rangę oraz znaczenie dla hodowców. Rekordowa edycja statystycznie prezentuje się wyjątkowo imponująco: na powierzchni 283 501 m² swoją ofertę zaprezentowało 2 629 wystawców, z czego 1 495 było spoza Niemiec (57%).

Targi EuroTier to międzynarodowa platforma biznesowa – w tym roku wystawcy przyjechali z 58 krajów. Prym wiodła tutaj Holandia, Chiny i Francja. Polska pozostała na wysokiej, 11. pozycji (podobny wynik przed dwoma laty, podczas EuroTier 2014). Na miejscu wystawiło się 49 naszych rodzimych producentów. Z niektórymi z nich udało nam się porozmawiać, zobaczcie jak oceniają tegoroczne targi EuroTier.
Współpraca: Anna Arabska

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.