Polska mleczna osobowość na skalę światową

Pierwsza polska nominacja do międzynarodowego tytułu Mlecznej Osobowości Roku 2014 trafiła do dyrektor PIM, Agnieszki Maliszewskiej. Zagłosować na polską osobowość może każdy! Jak…?

Dyrektor Polskiej Izby Mleka, Agnieszka Maliszewska, została nominowana do tytułu Mlecznej Osobowości Roku „2014 Personality of the Year” – plebiscytu organizowanego przez międzynarodowy portal DairyReporter.com. Jej sylwetka uplasowała się w czołówce 10 wybranych, spośród wielu zgłoszonych kandydatów ze światowej branży mleczarskiej.

W plebiscycie biorą udział osobistości z całego świata. W gronie nominowanych, poza przedstawicielką polskiej branży mleczarskiej, są m.in. Michel Nalet, prezes Europejskiego Stowarzyszenia Mleczarzy; Hermanus Versteijlen z dyrekcji Rynków Rolnych Komisji Europejskiej oraz Julia Kadison, szefowa amerykańskiego programu edukacyjnego przetwórców mleka MilkPEP.

Ta nominacja to niewątpliwa odpowiedź na ogrom włożonych starań, ciężkiej pracy i zaangażowania Agnieszki Maliszewskiej w działania na rzecz polskiego sektora mleczarskiego. To znaczące wyróżnienie zarówno dla Polskiej Izby Mleka, jak również uznanie dla całej polskiej branży na arenie międzynarodowej.

Głosowanie odbywa się online i trwa do 16 stycznia. Jest wyjątkowo proste, nie wymaga logowania, wystarczy otworzyć link: http://www.dairyreporter.com/Markets/Vote-for-your-DairyReporter.com-2014-Personality-of-the-Year. Slajd do głosowania jest dostępny na końcu galerii nominowanych osobowości.  

Nominowanej gratulujemy i trzymamy kciuki za wygraną. W końcu sukces pani dyrektor będzie sukcesem polskiej branży mleczarskiej.

Renata Struzik za: Polska Izba Mleka