fbpx

Polska firma wyrusza na podbój Tanzanii!

Polska firma podpisała umowę z National Food Reserve Agency Zjednoczonej Republiki Tanzanii na wybudowanie obiektów magazynowych oraz kompleksów silosów zbożowych. Unia Araj Realizacje odnowi również te dotychczas istniejące.

Unia Araj Realizacje Sp. z o. o., firma zajmująca się realizacją dużych instalacji suszarniczo–magazynowych do ziarna wybuduje infrastrukturę dla rolnictwa w Tanzanii. Firma podpisała umowę z National Food Reserve Agency Zjednoczonej Republiki Tanzanii dotyczącą wybudowania na terytorium tego kraju trzech kompleksów silosów zbożowych i obiektów magazynowych oraz rewitalizację istniejących obiektów magazynowych.

Łączna wartość kontraktu wynosi ponad 20,28 mln dolarów, czyli ponad 83 mln zł.

Wykonanie umowy zostanie w całości sfinansowane ze środków pochodzących z kredytu udzielonego przez polski rząd na rzecz rządu Tanzanii na podstawie umowy z 28 września 2015 roku o udzieleniu kredytu w ramach pomocy wiązanej.

Umowa obejmuje wykonanie projektów silosów zbożowych, wyprodukowania zaprojektowanych silosów, zapewnienia transportu do Zjednoczonej Republiki Tanzanii, montaż i uruchomienie, zapewnienia serwisu gwarancyjnego, przeprowadzenia szkoleń personelu, wybudowania obiektów magazynowych oraz rewitalizacji istniejących już obiektów magazynowych.

Unia Araj Realizacje Sp. z o. o. to jeden z większych wykonawców złożonych baz suszarniczo-magazynowych do magazynowania i obróbki ziarna, które składają się z takich urządzeń jak silosy, suszarnie, czyszczalnie czy urządzenia do transportu ziarna. Firma ma swoją siedzibę i zakład produkcyjny na Dolnym Śląsku, w Kątach Wrocławskich.

źródło: Unia Araj Realizacje

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.