Polityka promocyjna UE – konsultacje społeczne

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zachęca rolnicze organizacjami branżowe, międzybranżowe i organizacje  producentów do  wzięcia udziału  konsultacjach projektu założeń Rocznego Programu Prac (dotyczących unijnej polityki informacyjnej) na 2021 rok.

30 czerwca 2020 r. Komisja Europejska przedstawiła projekt założeń Rocznego Programu Prac (RPP), w którym zaproponowała priorytety, a także orientacyjny podział budżetu na rok 2021 w odniesieniu do programów informacyjnych i promocyjnych skierowanych na rynek wewnętrzny UE i rynek krajów trzecich. Komisja Europejska zakłada wspófinansowanie programów promocyjnych na poziomie 173,4 mln EUR.

– W związku z przyjęciem przez KE projektu założeń RPP, organizacje branżowe, międzybranżowe i organizacje producentów proszone są o przekazanie swoich uwag/komentarzy do tego  projektu, w terminie do 10 lipca br., na adres: aleksandra.bernaciak@minrol.gov.pl – informuje biuro prasowe MRiRW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności