fbpx
Strona głównaSensacjePolicjanci odzyskali skradzione części do traktorów

Policjanci odzyskali skradzione części do traktorów

Policjanci z rzeszowskiej komendy zatrzymali samochód, w którym przewożone były skradzione części do traktorów. W fiacie stilo funkcjonariusze ujawnili wałki, przekładnie i agregat prądotwórczy.

Kryminalni z rzeszowskiej komendy uzyskali informację, że na terenie jednej z podrzeszowskich firm dochodzi do kradzieży części do maszyn rolniczych. Zorganizowali więc zasadzkę i zauważyli dwie osoby, które energicznie przenosiły jakieś przedmioty. Po pewnym czasie w to miejsce podjechał samochódktóry niedługo później został przez policjantów zatrzymany do kontroli. W fiacie stilo, którym kierował 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, ujawnili agregat prądotwórczy, 4 przekładnie kątowe oraz 4 wałki WOM.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się do kradzieży mienia, a na podstawie jego zeznań policjanci ujęli też drugiego sprawcę, jak się okazało byłego pracownika okradzionej firmy. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży mienia w postaci części do maszyn rolniczych, wartości ponad 10 tys. złotych. Za kradzież mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.