reklama
Baner KABAT

reklama
Baner Yara

reklama
Baner BASF

Policja zatrzymała szajkę, która nakradła mięsa za… 9 mln dolarów

Amerykańscy policjanci zatrzymali złodziejskie trio z Miami, które zajmowało się na wyjątkowo szeroką skalę kradzieżą mrożonego mięsa.

reklama
Baner SDF
reklama
Baner Horsch

Federalne, stanowe i lokalne władze poinformowały, że od lata 2021 roku trio okradło 45 ciężarówek, przewożących wołowinę i wieprzowinę. Delvis Fuentes, Yoslany Del Sol i Ledier Andino procederem parali się na terenie sześciu stanów środkowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych (Nebraska, Iowa, Minnesota, Północna Dakota, Południowa Dakota oraz Wisconsin), a ich łupem padł towar o łącznej wartości około 9 mln dolarów.

Do namierzenia szajki policjanci wykorzystali między innymi podsłuchy oraz zapisy GPS. Przestępcy staną wkrótce przed sądem federalnym.

reklama
Baner KIOTI

ZOSTAW KOMENTARZ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Przeczytaj także

None found

Najpopularniejsze artykuły

None found

ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)
INNE ARTYKUŁY AUTORA




NAJNOWSZE WIADOMOŚCI