fbpx
Strona głównaSensacjePolicja zatrzymała... byka

Policja zatrzymała… byka

Kilkusetkilogramowego byka, spacerującego po rynku małopolskich Ciężkowic, “ująć” musieli 14 lutego policjanci.

Mundurowi z Ciężkowic o sporych rozmiarach byku, wędrującym po rynku, powiadomieni zostali około godziny 10. Okazało się, że podczas odbywającego się targu w centrum miasta zwierzę zostało sprzedane, nowy właściciel nieumiejętnie jednak przygotował załadunek na samochód ciężarowy, zwierzę więc uwolniło się i ruszyło na “zwiedzanie” Ciężkowic.

Policjanci wspólnie z mieszkańcami, którzy w tym czasie byli na rynku, zapędzili zdezorientowane zwierzę do ogrodzonego terenu przy kościele. Zamknęli wszystkie furty i wezwali na pomoc lekarza weterynarii. Ten ostatni około godziny 13 środkami chemicznym zaaplikowanym strzałkami uspokoił uciekiniera. Dopiero wówczas pojawiła się możliwość ponownego załadowania byka do ciężarówki i przetransportowanie go pod właściwy adres.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.