fbpx
Strona głównaPozostałePOLICE" filarem gospodarki"

POLICE” filarem gospodarki”

Zakłady Chemiczne POLICE” SA zdobyły tytuł “Filara Polskiej Gospodarki” w województwie zachodniopomorskim. W poniedziałek, 26 listopada 2007r. oficjalnie podsumowano tegoroczną edycję plebiscytu na najważniejsze firmy polskich regionów.”

Tytuły i nagrody wręczano laureatom podczas uroczystej gali w Warszawie w hotelu Victoria. Ryszard Siwiec prezes zarządu Spółki, który reprezentował Z.Ch. POLICE” SA na uroczystości, zwrócił uwagę, że “POLICE” od lat tworzą polską branżę chemiczną i gospodarkę swego regionu, a nagroda jest kolejnym potwierdzeniem pozycji Zakładów. Filary Polskiej Gospodarki to średnie i duże przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność w sposób uczciwy i przejrzysty, osiągają wyśmienite wyniki finansowe, ale jednocześnie wykazują wysoki poziom wrażliwości społecznej i potrafią pozytywnie reagować na potrzeby okolicznych mieszkańców. Zwycięzcy są wskazywani przez samych mieszkańców województw. Zakłady Chemiczne “POLICE” SA zdobyły tytuł Filarów Polskiej Gospodarki w trzeciej edycji plebiscytu – w 2006 roku i znalazły się wśród kandydatów również w tym roku.

Plebiscyt “Filary Polskiej Gospodarki” przygotowuje co roku “Puls Biznesu”” i międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Jego celem jest promocja i nagradzanie firm, które są ważne w swoich regionach nie tylko ze względu na skalę działania, ale także ze względu na ich znaczenie dla lokalnej społeczności.Zgodnie z założeniami konkursu firma należąca do Filarów Polskiej Gospodarki to taka, która cechuje się stabilnością rozwoju, ma wiodące znaczenie w regionie, tworzy miejsca pracy, jest także aktywna we wspieraniu lokalnych inicjatyw kulturalnych, sportowych i charytatywnych oraz uchodzi za dumę mieszkańców regionu.

Konkurs obejmuje całą Polskę. Na 17 listach (z 16 województwach plus Warszawa) jest po 25 firm. Zwycięzca każdej z list otrzymał tytuł Filara Polskiej Gospodarki będący prestiżowym podsumowaniem jej mocnych podstaw ekonomicznych oraz silnej pozycji w regionie. Na liście zachodniopomorskiej “POLICE” konkurowały z 24 firmami z regionu.Zakłady Chemiczne “POLICE” SA zdobyły filara trzeci raz. Po raz pierwszy tytuł ten przypadł polickiej Spółce w pierwszej edycji plebiscytu – w 2004 roku.

źródło: biuro prasowe Z.Ch. Police

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.