POLICE” filarem gospodarki”

Zakłady Chemiczne POLICE” SA zdobyły tytuł “Filara Polskiej Gospodarki” w województwie zachodniopomorskim. W poniedziałek, 26 listopada 2007r. oficjalnie podsumowano tegoroczną edycję plebiscytu na najważniejsze firmy polskich regionów.”

Tytuły i nagrody wręczano laureatom podczas uroczystej gali w Warszawie w hotelu Victoria. Ryszard Siwiec prezes zarządu Spółki, który reprezentował Z.Ch. POLICE” SA na uroczystości, zwrócił uwagę, że “POLICE” od lat tworzą polską branżę chemiczną i gospodarkę swego regionu, a nagroda jest kolejnym potwierdzeniem pozycji Zakładów. Filary Polskiej Gospodarki to średnie i duże przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność w sposób uczciwy i przejrzysty, osiągają wyśmienite wyniki finansowe, ale jednocześnie wykazują wysoki poziom wrażliwości społecznej i potrafią pozytywnie reagować na potrzeby okolicznych mieszkańców. Zwycięzcy są wskazywani przez samych mieszkańców województw. Zakłady Chemiczne “POLICE” SA zdobyły tytuł Filarów Polskiej Gospodarki w trzeciej edycji plebiscytu – w 2006 roku i znalazły się wśród kandydatów również w tym roku.

Plebiscyt “Filary Polskiej Gospodarki” przygotowuje co roku “Puls Biznesu”” i międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Jego celem jest promocja i nagradzanie firm, które są ważne w swoich regionach nie tylko ze względu na skalę działania, ale także ze względu na ich znaczenie dla lokalnej społeczności.Zgodnie z założeniami konkursu firma należąca do Filarów Polskiej Gospodarki to taka, która cechuje się stabilnością rozwoju, ma wiodące znaczenie w regionie, tworzy miejsca pracy, jest także aktywna we wspieraniu lokalnych inicjatyw kulturalnych, sportowych i charytatywnych oraz uchodzi za dumę mieszkańców regionu.

Konkurs obejmuje całą Polskę. Na 17 listach (z 16 województwach plus Warszawa) jest po 25 firm. Zwycięzca każdej z list otrzymał tytuł Filara Polskiej Gospodarki będący prestiżowym podsumowaniem jej mocnych podstaw ekonomicznych oraz silnej pozycji w regionie. Na liście zachodniopomorskiej “POLICE” konkurowały z 24 firmami z regionu.Zakłady Chemiczne “POLICE” SA zdobyły filara trzeci raz. Po raz pierwszy tytuł ten przypadł polickiej Spółce w pierwszej edycji plebiscytu – w 2004 roku.

źródło: biuro prasowe Z.Ch. Police

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności