Polfamixy w nowych opakowaniach

Trouw Nutrition Polska, światowy lider w zakresie nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań w żywieniu zwierząt wie, że skład, cena, terminowość dostaw i zadowolenie hodowcy to pożądane cechy idealnych mieszanek mineralno-witaminowych. Dlatego te wszystkie elementy zawierają znane i cenione od 30 lat mieszanki mineralno-witaminowe Polfamix. Teraz dostępne na rynku w nowym, lepszym opakowaniu.

Firma Trouw Nutrition Polska postawiła na jasne i czytelne opakowania, w jaskrawych, przyciągających wzrok kolorach, z wyraźnie widocznym, dużym logo Polfamix.

Nowe opakowania mają wzbogacone i czytelniejsze informacje na temat składu, dawkowania oraz przeznaczenia dla bydła, drobiu, trzody chlewnej, koni i zwierząt futerkowych.

Mieszanki mineralno-witaminowe Polfamix, dostępne w 1 i 5 kg opakowaniach, są mocne, trwałe i wytrzymałe.

Dla hodowców najważniejsze są zdrowie i kondycja, dlatego na nowych opakowaniach Polfamixów nie zabrakło prawdziwych zdjęć witalnych zwierząt, dla których przeznaczone są Polfamixy.

Jolanta Gdala, kierownik działu marketingu podkreśla: Najważniejsza informacja dla producentów i hodowców jest taka, że zmiana opakowań nie pociąga za sobą ani zmiany składu produktów, ani zmiany ich ceny. Rolnicy nadal mogą kupić nasze mieszanki mineralno-witaminowe Polfamix w dobrej cenie”.

Nowe, atrakcyjne i czytelne, opakowania Polfamix są dostępne w dobrych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Informacji dodatkowych udziela kierownik działu marketingu Trouw Nutrition Polska pani Jolanta Gdala, telefon kontaktowy: 22 755 03 00

Źródło: Martin&Jacob

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności