Poldanor S.A. – przedsiębiorstwem Fair Play

Promocja etyki w działalności gospodarczej i kultury wewnątrz firmy to główne założenia promocji programu Przedsiębiorstwo Fair Play”. Firma Poldanor S.A. już po raz drugi została laureatem konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play za rok 2009.”

Zadowolenia i dumy z ponownego wyróżnienia nie kryje Grzegorz Brodziak, Prezes Zarządu Poldanor S.A – Ta nagroda zobowiązuje. Chcemy dalej działać w taki sposób, by uważano nas za uczciwych i rzetelnych partnerów. Poldanor SA jako firma, której działalność zgodna jest z wyrażeniem “z szacunkiem dla otoczenia” chce pokazywać, że można działać “fair play” i odnosić z tego tytułu wymierne korzyści”.

“Przedsiębiorstwo Fair Play” to ogólnopolski program realizowany corocznie przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej, mający na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej oraz kultury wewnątrz firm. Ponadto istotną rolę w klasyfikacji firm zgłaszanych do konkursu, odgrywa ich wkład i zaangażowanie w kształtowanie pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałość o środowisko naturalne.
Przedsiębiorstwo Poldanor S.A. przeszło dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe i decyzją Kapituły Programu, uzyskało tytuł i certyfikat “Przedsiębiorstwo Fair Play” 2009.

Wielka Gala XII edycji Programu Przedsiębiorstwa Fair Play odbyła się 4 grudnia br. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody dla wyróżnionych firm.

Informacje dodatkowe:
Poldanor S.A. prowadzi działalność od kwietnia 1994 r. Podstawową działalnością firmy jest chów i hodowla trzody chlewnej oraz uprawa roślin, a także hurtowa sprzedaż zwierząt oraz płodów rolnych. Powierzchnia użytkowanych rolniczo gruntów wynosi ponad 15000 ha. Poldanor S.A. zarządzany przez duńską spółkę Polen Invest A/S zwraca szczególną uwagę na dobrostan zwierząt oraz dba o ochronę środowiska wprowadzając najnowsze technologie i metody zarządzania przedsiębiorstwem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności