fbpx
Strona głównaPozostałePolagra zaprasza na Premiery

Polagra zaprasza na Premiery

Chcesz zobaczyć 1500 najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych w jednym miejscu? Przyjedź do Poznania na Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra-PREMIERY 2008, które odbędą sie w dniach 15-17 luty. Aby wziąć udział w targach i skorzystać z promocyjnej ceny biletu wystarczy wejść na www.polagra-premiery.pl i zarejestrować się on-line. To druga edycja targów Premiery, organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. N

W tym roku firmy zgłosiły na targi 150 nowości rynkowych – wiele z nich na rynku polskim zobaczyć będzie można po raz pierwszy. W imprezie weźmie udział ok. 200 firm. By ułatwić odnalezienie nowości, maszyny i urządzenia oznakowane zostaną specjalnym znakiem NOWOŚC Polagra-PREMIERY.

Targom towarzyszyć będą specjalistyczne seminaria i konferencje, będzie można również skorzystać z porad instytucji związanych z rolnictwem.

Jak co roku organizatorzy zapewniają możliwość uzyskania dopłaty przyjazdu na targi rolnicze do Poznania (1,00 zł. netto +VAT za km trasy przyjazdu w jedną stronę) dla zgłoszonych wcześniej grup zorganizowanych (minimum 12 osobowych).

opr. MS
Wrp.pl

N

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.