Polagra zaprasza na Premiery

Chcesz zobaczyć 1500 najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych w jednym miejscu? Przyjedź do Poznania na Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa Polagra-PREMIERY 2008, które odbędą sie w dniach 15-17 luty. Aby wziąć udział w targach i skorzystać z promocyjnej ceny biletu wystarczy wejść na www.polagra-premiery.pl i zarejestrować się on-line. To druga edycja targów Premiery, organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. N

W tym roku firmy zgłosiły na targi 150 nowości rynkowych – wiele z nich na rynku polskim zobaczyć będzie można po raz pierwszy. W imprezie weźmie udział ok. 200 firm. By ułatwić odnalezienie nowości, maszyny i urządzenia oznakowane zostaną specjalnym znakiem NOWOŚC Polagra-PREMIERY.

Targom towarzyszyć będą specjalistyczne seminaria i konferencje, będzie można również skorzystać z porad instytucji związanych z rolnictwem.

Jak co roku organizatorzy zapewniają możliwość uzyskania dopłaty przyjazdu na targi rolnicze do Poznania (1,00 zł. netto +VAT za km trasy przyjazdu w jedną stronę) dla zgłoszonych wcześniej grup zorganizowanych (minimum 12 osobowych).

opr. MS
Wrp.pl

N

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj